Welke hybride occasions staan er te koop?
Per model: hoeveel er in deze klasse te koop staan, de mediane vraagprijs en kilometerstand, het mediane bouwjaar (met de band waar de helft in valt) en de afschrijving per jaar van het model als geheel. Een link opent de modelpagina met de prijs per bouwjaar en de prijscheck.
| Model | Te koop | Mediaan | Bouwjaar | Km-stand | Per jaar |
|---|---|---|---|---|---|
| Toyota Yaris | 1.266 | € 22.295 | 2023 (2020–2025) | 42.936 km | −9,3 % |
| Ford Kuga | 1.135 | € 26.945 | 2023 (2022–2025) | 50.394 km | −11,5 % |
| Lynk Co 1 | 1.076 | € 24.300 | 2023 (2022–2024) | 56.539 km | −10,0 % |
| Kia Niro | 979 | € 20.900 | 2021 (2019–2023) | 85.777 km | −10,1 % |
| Volvo XC60 | 965 | € 46.995 | 2024 (2021–2026) | 58.184 km | −12,0 % |
| BMW X5 | 684 | € 57.615 | 2022 (2020–2023) | 93.174 km | −13,5 % |
| Toyota Yaris Cross | 681 | € 27.950 | 2024 (2023–2025) | 29.212 km | −3,9 % |
| Mercedes-Benz C-Klasse | 670 | € 34.950 | 2022 (2020–2024) | 89.845 km | −11,9 % |
| Audi A3 | 657 | € 24.950 | 2022 (2020–2023) | 83.000 km | −11,6 % |
| Volkswagen Golf | 617 | € 23.400 | 2021 (2020–2024) | 80.967 km | −11,9 % |
| BMW 3-Serie | 613 | € 30.945 | 2022 (2021–2023) | 91.428 km | −12,4 % |
| Volvo XC90 | 613 | € 52.890 | 2023 (2020–2025) | 76.500 km | −10,1 % |
| Volvo V60 | 592 | € 28.412 | 2021 (2016–2025) | 115.475 km | −16,1 % |
| Toyota C-HR | 587 | € 23.945 | 2021 (2019–2025) | 69.155 km | −7,7 % |
| Audi Q5 | 576 | € 39.950 | 2022 (2021–2023) | 85.500 km | −11,7 % |
| Kia Sportage | 569 | € 37.995 | 2025 (2023–2026) | 41.436 km | −11,5 % |
| Toyota Rav4 | 525 | € 31.900 | 2021 (2019–2022) | 91.590 km | −10,3 % |
| Volvo XC40 | 523 | € 27.399 | 2022 (2021–2022) | 92.330 km | −7,9 % |
| BMW 5-Serie | 522 | € 38.425 | 2022 (2021–2025) | 81.764 km | −12,9 % |
| Mercedes-Benz GLC | 519 | € 55.950 | 2023 (2021–2025) | 67.166 km | −10,9 % |
| Volkswagen Tiguan | 516 | € 33.972 | 2023 (2022–2025) | 61.960 km | −11,9 % |
| Audi A6 | 500 | € 39.950 | 2022 (2021–2023) | 88.198 km | −13,9 % |
| Audi Q3 | 466 | € 33.950 | 2022 (2021–2023) | 72.608 km | −10,8 % |
| Mercedes-Benz E-Klasse | 442 | € 61.916 | 2024 (2021–2026) | 42.457 km | −12,2 % |
| Renault Captur | 441 | € 26.745 | 2024 (2022–2025) | 34.023 km | −10,9 % |
| Peugeot 3008 | 436 | € 27.890 | 2024 (2022–2025) | 37.322 km | −15,0 % |
| Mercedes-Benz A-Klasse | 416 | € 29.992 | 2023 (2021–2025) | 56.641 km | −11,7 % |
| BMW X3 | 408 | € 41.645 | 2022 (2021–2023) | 79.348 km | −11,4 % |
| Cupra Formentor | 406 | € 28.245 | 2023 (2022–2024) | 54.612 km | −5,3 % |
| Peugeot 208 | 392 | € 23.938 | 2025 (2025–2026) | 24.601 km | −13,7 % |
| Toyota Corolla | 382 | € 23.920 | 2022 (2021–2024) | 75.961 km | −6,3 % |
| Renault Clio | 373 | € 22.435 | 2025 (2023–2025) | 27.242 km | −12,8 % |
| BMW X1 | 369 | € 34.999 | 2023 (2021–2025) | 60.972 km | −11,3 % |
| Mitsubishi Outlander | 335 | € 14.950 | 2016 (2015–2020) | 154.683 km | −12,9 % |
| Hyundai Tucson | 324 | € 29.750 | 2023 (2022–2024) | 63.974 km | −9,8 % |
| Volkswagen Passat | 320 | € 20.848 | 2021 (2016–2023) | 115.746 km | −13,7 % |
| Porsche Cayenne | 297 | € 69.950 | 2021 (2020–2023) | 86.844 km | −12,6 % |
| Peugeot 2008 | 288 | € 30.918 | 2026 (2025–2026) | 17.542 km | −14,0 % |
| Opel Corsa | 283 | € 22.925 | 2025 (2025–2026) | 22.944 km | −12,8 % |
| Mercedes-Benz CLA | 265 | € 31.925 | 2023 (2022–2025) | 63.968 km | −9,8 % |
Welke bouwjaren passen?
Aantal hybride occasions per bouwjaar in het huidige aanbod; de helft is uit 2021–2025.
Waar let u op bij een hybride occasion?
Welke hybride?
Een mild hybrid (48 volt) rijdt nooit elektrisch en bespaart weinig; een full hybrid rijdt korte stukken elektrisch; een plug-in hybrid heeft een grotere accu die u thuis oplaadt. Advertenties noemen het verschil niet altijd: de accucapaciteit en een laadklep vertellen het.
Plug-in
Als de vorige eigenaar zelden laadde, reed de auto op benzine met een zware accu aan boord. Vraag naar het laadgedrag en controleer de elektrische actieradius met een volle accu tijdens de proefrit.
Accu en garantie
Ook hybriden hebben een hoogspanningsaccu met fabrieksgarantie, meestal acht jaar of 160.000 km. Een vervanging buiten de garantie is kostbaar; vraag of de accu ooit vervangen of gereviseerd is en of dat met een factuur is vastgelegd.
Verbruik
Het praktijkverbruik van een full hybrid ligt in de stad dicht bij de opgave, op de snelweg hoger. Een plug-in verbruikt zonder laden ongeveer evenveel als een gewone benzineauto van hetzelfde gewicht.
Onderhoud
De verbrandingsmotor van een hybride maakt minder uren, maar het onderhoudsschema blijft gelden. Bekijk de APK-historie en de terugroepacties op kenteken, gratis bij de check bovenaan deze pagina.
Wat wij zagen bij de 40 gidsmodellen in deze klasse
Schade, onlogische tellers en terugroepacties van de modellen hierboven die in de marktgids staan. Gemeten aan 11.497 kentekens die wij volgen, vergeleken met alle populaire modellen samen.
Van de kentekens die wij volgen, werd dit deel ooit met schade te koop gezet.
De RDW noemt de tellerstand onlogisch: de km-stand is ooit lager geregistreerd dan eerder.
Er loopt een terugroepactie die volgens de RDW nog niet is uitgevoerd.
Wat verkopers zelf melden
In 17.862 gelezen advertenties van een hybride occasion: hoe vaak de verkoper dit noemt.
Een hybride occasion op het oog?
Check het kenteken: gratis alle RDW-gegevens en de marktwaarde van precies die auto. Het complete dossier toont ook eerdere advertenties, km-verloop en schadesignalen.
Veelgestelde vragen over hybride occasions
Welke hybride occasions staan het meest te koop?
Op dit moment de Toyota Yaris (1.266 te koop, mediaan € 22.295), Ford Kuga (1.135 te koop, mediaan € 26.945) en Lynk Co 1 (1.076 te koop, mediaan € 24.300). De tabel hierboven toont alle modellen met tien of meer passende auto's.
Wat kost een hybride occasion?
De helft van de 37.242 hybride occasions die nu te koop staan, kost tussen € 22.899 en € 40.950; de mediane vraagprijs is € 29.914 bij een mediane kilometerstand van 60.770 km.
Uit welke bouwjaren komen hybride occasions?
De helft van het aanbod is uit 2021 tot en met 2025; het mediane bouwjaar is 2023. Per model verschilt dat sterk: zie de kolom Bouwjaar in de tabel.
Hoeveel hybride occasions staan er te koop?
37.242, waarvan 89 % via een autobedrijf en de rest via particulieren. De cijfers worden elke zes uur opnieuw berekend uit het actuele aanbod; alleen vaste vraagprijzen tussen € 1.000 en € 200.000 tellen mee.
Hoe check ik een hybride occasion voordat ik hem koop?
Vul het kenteken in bovenaan deze pagina. U ziet gratis alle RDW-gegevens, de APK-historie en de actuele marktwaarde. Het complete dossier toont daarnaast eerdere advertenties, het km-verloop, schadesignalen en wie de verkoper is.