Welke diesel-occasions staan er te koop?
Per model: hoeveel er in deze klasse te koop staan, de mediane vraagprijs en kilometerstand, het mediane bouwjaar (met de band waar de helft in valt) en de afschrijving per jaar van het model als geheel. Een link opent de modelpagina met de prijs per bouwjaar en de prijscheck.
| Model | Te koop | Mediaan | Bouwjaar | Km-stand | Per jaar |
|---|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | 368 | € 3.000 | 2012 (2011–2015) | 255.337 km | −11,2 % |
| Mercedes-Benz E-Klasse | 288 | € 11.950 | 2014 (2010–2017) | 269.882 km | −12,2 % |
| BMW 5-Serie | 285 | € 12.900 | 2014 (2012–2017) | 252.446 km | −12,9 % |
| Mercedes-Benz C-Klasse | 261 | € 9.450 | 2015 (2010–2017) | 255.664 km | −11,9 % |
| Volkswagen Golf | 232 | € 7.470 | 2014 (2012–2019) | 231.594 km | −11,9 % |
| Volvo V40 | 212 | € 4.999 | 2015 (2013–2016) | 276.980 km | −15,9 % |
| Volkswagen Transporter | 197 | € 19.450 | 2016 (2013–2018) | 167.465 km | −4,6 % |
| Audi A6 | 194 | € 12.473 | 2014 (2012–2017) | 261.675 km | −13,9 % |
| BMW 3-Serie | 189 | € 8.450 | 2014 (2013–2017) | 263.008 km | −12,4 % |
| Peugeot 308 | 187 | € 4.450 | 2015 (2014–2017) | 246.368 km | −15,2 % |
| Volkswagen Passat | 179 | € 7.250 | 2015 (2013–2017) | 280.732 km | −13,7 % |
| Ford Transit | 175 | € 19.750 | 2022 (2019–2023) | 136.616 km | −12,9 % |
| Renault Mégane | 170 | € 3.794 | 2014 (2012–2017) | 256.787 km | −14,2 % |
| Renault Clio | 169 | € 3.899 | 2015 (2014–2016) | 244.096 km | −12,8 % |
| BMW X5 | 164 | € 20.950 | 2014 (2013–2017) | 223.473 km | −13,5 % |
| Land Rover Range Rover (sport) | 164 | € 21.225 | 2015 (2014–2018) | 203.068 km | −16,5 % |
| Ford Focus | 162 | € 4.500 | 2016 (2013–2019) | 240.830 km | −13,5 % |
| Land Rover Range Rover Evoque | 154 | € 12.950 | 2016 (2013–2017) | 179.935 km | −11,1 % |
| Opel Astra | 150 | € 4.822 | 2016 (2014–2018) | 228.182 km | −13,4 % |
| Volvo XC60 | 149 | € 10.950 | 2015 (2011–2016) | 245.453 km | −12,0 % |
| Volvo V60 | 144 | € 6.948 | 2016 (2014–2018) | 274.692 km | −16,1 % |
| Mercedes-Benz Overige modellen | 143 | € 25.800 | 2019 (2016–2022) | 170.175 km | −9,9 % |
| Volkswagen Golf Variant | 120 | € 5.475 | 2014 (2012–2016) | 272.882 km | −13,7 % |
| Audi A3 | 114 | € 8.200 | 2014 (2011–2017) | 251.455 km | −11,6 % |
| SEAT Ibiza | 113 | € 1.995 | 2011 (2011–2012) | 275.050 km | −13,1 % |
| Volvo V70 | 111 | € 3.499 | 2010 (2008–2014) | 381.250 km | −5,9 % |
| Mercedes-Benz A-Klasse | 110 | € 10.948 | 2016 (2014–2018) | 215.342 km | −11,7 % |
| Škoda Octavia | 110 | € 6.000 | 2017 (2014–2019) | 286.309 km | −13,9 % |
| Audi A4 | 109 | € 8.649 | 2015 (2010–2016) | 259.730 km | −12,5 % |
| BMW 1-Serie | 105 | € 6.450 | 2013 (2010–2016) | 256.267 km | −12,0 % |
| Opel Corsa | 103 | € 1.995 | 2012 (2011–2013) | 251.191 km | −12,8 % |
| Land Rover Defender | 97 | € 46.900 | 2011 (2007–2020) | 130.662 km | −3,1 % |
| Mercedes-Benz S-Klasse | 92 | € 29.948 | 2016 (2013–2018) | 218.710 km | −14,6 % |
| Opel Insignia | 89 | € 5.500 | 2015 (2013–2018) | 238.727 km | −13,6 % |
| Volkswagen Overige modellen | 87 | € 17.950 | 2019 (2015–2022) | 166.385 km | −10,9 % |
| Renault Trafic | 87 | € 21.900 | 2019 (2018–2022) | 126.050 km | – |
| Ford Fiësta | 85 | € 3.249 | 2014 (2012–2015) | 247.570 km | −11,2 % |
| Ford Ranger | 85 | € 28.950 | 2021 (2020–2023) | 88.840 km | – |
| Volkswagen Touran | 79 | € 5.740 | 2014 (2012–2016) | 275.720 km | −15,4 % |
| Škoda Fabia | 79 | € 1.895 | 2011 (2010–2012) | 263.100 km | −13,9 % |
Welke bouwjaren passen?
Aantal diesel-occasions per bouwjaar in het huidige aanbod; de helft is uit 2012–2018.
Waar let u op bij een diesel-occasion?
Gebruik
Een diesel loont bij veel kilometers, grofweg vanaf 20.000 per jaar, door het lagere verbruik; de motorrijtuigenbelasting is juist hoger. Hoge kilometerstanden zijn bij diesels normaal. Een diesel met weinig kilometers en veel korte ritten is eerder een risico dan een voordeel.
Roetfilter en AdBlue
Moderne diesels hebben een roetfilter dat bij korte ritten dichtslibt en vanaf Euro 6 vaak een AdBlue-systeem. Een foutmelding daarvan is een dure reparatie: vraag ernaar en let op waarschuwingslampjes tijdens de proefrit.
Milieuzones
Steden stellen eisen aan de emissieklasse van diesels in de milieuzone. De emissieklasse (Euro 4, 5 of 6) staat in de RDW-gegevens; check het kenteken voordat u koopt als u regelmatig in een stad moet zijn.
Techniek
Injectoren, turbo en tweemassavliegwiel zijn de bekende kostenposten bij oudere diesels. Een koude start zonder rook, een rustig stationair toerental en soepel koppelen zeggen veel over de staat.
Prijs
Het aanbod diesels krimpt en de vraag ook, vooral bij kleine modellen. Vergelijk per model de prijs per bouwjaar en de kilometerstand: bij diesels weegt die zwaarder in de prijs dan bij benzineauto's.
Wat wij zagen bij de 38 gidsmodellen in deze klasse
Schade, onlogische tellers en terugroepacties van de modellen hierboven die in de marktgids staan. Gemeten aan 13.357 kentekens die wij volgen, vergeleken met alle populaire modellen samen.
Van de kentekens die wij volgen, werd dit deel ooit met schade te koop gezet.
De RDW noemt de tellerstand onlogisch: de km-stand is ooit lager geregistreerd dan eerder.
Er loopt een terugroepactie die volgens de RDW nog niet is uitgevoerd.
Wat verkopers zelf melden
In 19.988 gelezen advertenties van een diesel-occasion: hoe vaak de verkoper dit noemt.
Een diesel-occasion op het oog?
Check het kenteken: gratis alle RDW-gegevens en de marktwaarde van precies die auto. Het complete dossier toont ook eerdere advertenties, km-verloop en schadesignalen.
Veelgestelde vragen over diesel-occasions
Welke diesel-occasions staan het meest te koop?
Op dit moment de Volkswagen Polo (368 te koop, mediaan € 3.000), Mercedes-Benz E-Klasse (288 te koop, mediaan € 11.950) en BMW 5-Serie (285 te koop, mediaan € 12.900). De tabel hierboven toont alle modellen met tien of meer passende auto's.
Wat kost een diesel-occasion?
De helft van de 10.766 diesel-occasions die nu te koop staan, kost tussen € 4.111 en € 17.950; de mediane vraagprijs is € 8.450 bij een mediane kilometerstand van 230.930 km.
Uit welke bouwjaren komen diesel-occasions?
De helft van het aanbod is uit 2012 tot en met 2018; het mediane bouwjaar is 2015. Per model verschilt dat sterk: zie de kolom Bouwjaar in de tabel.
Hoeveel diesel-occasions staan er te koop?
10.766, waarvan 71 % via een autobedrijf en de rest via particulieren. De cijfers worden elke zes uur opnieuw berekend uit het actuele aanbod; alleen vaste vraagprijzen tussen € 1.000 en € 200.000 tellen mee.
Hoe check ik een diesel-occasion voordat ik hem koop?
Vul het kenteken in bovenaan deze pagina. U ziet gratis alle RDW-gegevens, de APK-historie en de actuele marktwaarde. Het complete dossier toont daarnaast eerdere advertenties, het km-verloop, schadesignalen en wie de verkoper is.